خواص شگفت انگیز روغن ارده کنجد

روغن ارده کنجد بهتر است یا روغن کنجد؟

روغن ارده کنجد بهتر است یا روغن کنجد؟

ابتدای مطلب باید بگوییم که روغن کنجد و روغن ارده کنجد متفاوت از هم هستند و در واقع می توان گفت که کیفیت روغن استخراج شده ارده کنجد از روغنی که به صورت مستقیم از خود کنجد استخراج می شود، بالاتر است و طبیعتا قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. برخی از کارشناسان و افراد خبره در حوزه ی طب سنتی بر این باورند که در گذشته از روغن کنجد عمدتا برای مصارف درمانی و از روغن ارده کنجد جهت مصارف خوراکی استفاده می‌شده است و لذا روغن ارده را بهتر و سالم‌تر معرفی می کنند.

خرید مستقیم روغن ارده کنجد از واحد محصولات کنجدی اردکان صنایع غذایی رزبن

خواص شگفت‌انگیز روغن ارده کنجد را بشناسیم

امروزه طب سنتی در موارد بسیار زیادی خواص دانه‌های روغنی را به اثبات رسانده‌است. روغن ارده کنجد یکی از روغن‌هایی است که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. در کتب اطباء سنتی می‌خوانیم که روغن کنجدی که بو داده نشود و بدون تفت دادن تهیه می‌شود از ارزش غذایی برخوردار نمی‌باشد و از آن جهت ماساژ و جهت مصارف جلدی استفاده می‌گردد. اما در روغن ارده کنجد پس از تبدیل شدن کنجد به ارده ، مراحل روغن‌گیری انجام می‌‌شود.

خرید مستقیم حلوا ارده محصول کنجدی از صنایع غذایی رزبن اردکان

حلوا ارده چیست ؟ + مزایا و معایب حلوا ارده

حلوا ارده چیست؟

حلوا ارده ترکیبی از ارده، تخم مرغ، شکر، هل و چوبک است که به شکل یک خمیر کرم رنگ درآمده و در وعده صبحانه مصرف می شود. به طور معمول روی این محصول، خلال پسته یا دانه های کنجد ریخته می شود تا طعم خوشایندتری پدید آید.

ارده کنجد محصول کنجدی از صنایع غذایی رزبن اردکان

ارده چیست ؟ + خواص فوق العاده ارده

خرید مستقیم محصولات کنجدی اردکان:

اگر سفری به یزد داشته اید بدون شک خرید محصولات کنجدی مرغوب شما را برای سفر به اردکان ترغیب کرده است.
معروف است آن را شیخ بهایی جهت تغذیه ای سهل و مغذی برای سربازانی که در جنگ حضور داشته اند ابداع کرده است. غذایی که قوت جنگی سربازان است بدون شک می تواند یک تغذیه مفید برای شروع یک روز پر کار باشد.

روغن ارده کنجد چیست؟ + خواص بی نظیر روغن ارده کنجد در طب سنتی در وبلاگ کنجدی صنایع غذایی رزبن

روغن ارده کنجد چیست؟ + خواص بی نظیر روغن ارده کنجد

ضرورت استفاده از روغن سالم

روغن یکی از مهمترین و پر مصرف ترین محصولات مورد استفاده در سبد غذایی خانواده هاست. بنابراین صرف زمان هزینه کافی برای انتخاب روغن سالم، ضروری است و انتخاب صحیح روغن می تواند به سلامت اعضای خانواده بی‌انجامد. روغن و چربی‌های خوراکی، یکی از گروه‌های غذایی ضروری برای بدن انسان است و هر فرد سالم باید ۲۵ تا ۳۰ درصد از کالری مصرفی روزانه خود را از چربی‌ها دریافت کند.

دانه کنجدی محصولات کنجدی اردکان صنایع غذایی رزبن

خواص دانه های کنجد

در مقاله نخست وبلاگ رزبن از دانه‌های کنجد به عنوان دانه‌های کوچک شگفت انگیز یاد کردیم. دلیل آن خواص بسیار زیاد کنجد است. در این مقاله سعی کردیم این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم و از خواص کنجد مطالب مفیدی را بازگو کنیم.

واحد محصولات کنجدی صنایع غذایی رزبن

کنجد ، دانه ی کوچک شگفت انگیز

بدن انسان برای بسیاری از ساز و کارهای خود از جمله عملکرد صحیح عصبی، فرآیندهای عضلانی و نگهداری از استخوان‌ها به مواد معدنی ضروری نیاز دارد. دانه‌های کنجد سرشار از مواد معدنی هستند. کلسیم، منیزیم و فسفر از جمله مواد معدنی ضروری هستند که بدن قادر به ساخت آن‌ها نیست اما می‌توانیم از طریق دانه‌های کنجد به میزان مناسب آن‌ها را دریافت کنیم.

CLOSE

دسته بندی محصولات

افزودن به سبد خرید